Dom

Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd

profil firmy

DONGGUAN HAIXIANG ADHESIVE PRODUCTS CO., LTD jest profesjonalnym producentem i producentem taśm klejących od 2006 roku, który współpracuje z Haida International Equipment, Dongguan Lianhe testując Co. LTD, aby zapewnić dobrą jakość, łączy badania i rozwój (R&D), tworzenie kleju, Powlekanie półfabrykatów Jumbos zwijanie, przewijanie, cięcie i pakowanie gotowych taśm.

Haixiang ma niezależne laboratoria testowe; 3 starszych inżynierów z 15-letnim doświadczeniem w branży taśm klejących; 10 lat na skoncentrowanie się na produkcji samoprzylepnych taśm samoprzylepnych; jakość, cena i obsługa posprzedażna naszych produktów zdobyły uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym!

Głównym produktem Haixiang jest taśma piankowa EVA, taśma piankowa PE, taśma piankowa VHB, taśma piankowa. Dwustronna taśma dywanowa, taśma z tkaniny, taśma maskująca, taśma Washi, taśma z papieru pakowego, taśma z krawędzi drutu, taśma tkana, taśma z włókna szklanego, taśma do mocowania płyty.

Produkty Haixiang są szeroko stosowane w branży akcesoriów do materiałów budowlanych, malarstwa, dekoracji samochodów, materiałów wystawienniczych i reklamowych. Jest to pierwsza fabryka, która zaproponowała: 20 miesięcy gwarancji na zmianę artykułu lub zwrot pieniędzy, jeśli nie będzie zadowalający.

Od 2013 roku, aby rozszerzyć marketing zagraniczny, nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, ike UK, AU, De, US, Fr, It, PL, RU, CG i tak dalej. W przyszłości chcemy współpracować z coraz większą liczbą klientów, którzy z całego świata korzystają z Integrity Mutual


nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

» 2006, zbudowano DONGGUAN HAIXIANG TAPE, głównie sprzedano taśmę piankową EVA, taśmę piankową PE, taśmę VHB, taśmę gąbczastą, taśmę duct, taśmę dywanową, taśmę do montażu płyty dwustronnej, taśmę z bibuły, taśmę maskującą, taśmę washi

 

»2007, dodajmy dwie linie produkcyjne do cięcia i przewijania, stajemy się znanym projektantem i producentem taśm klejących, który łączy w sobie wytwarzanie kleju, powlekanie półfabrykatów Jumbo, cięcie i pakowanie gotowych taśm.

 

»2008, rozpoczął współpracę z Haida International Equipment Group w zakresie współpracy technicznej, specjalizował się w dobrej jakości taśmie klejącej, Build pokoju testowego, zawierał wstępną maszynę do testowania przyczepności, maszynę do badania siły trzymania, maszynę do badania wytrzymałości na rozciąganie, maszynę do badania temperatury i wilgotności.

 

»2009, Branża taśm klejących po raz pierwszy proponuje: 20 miesięcy gwarancji na zmianę artykułu lub zwrot pieniędzy, jeśli nie jest zadowalający.

 

»2010, Po 4 latach doświadczenia na rynku w branży produktów klejących, taśma Dongguan Haixiang zaczęła tworzyć własną markową taśmę samoprzylepną „海翔之星”.

 

»2011, Pomyślnie badamy brak resztek taśmy tekstylnej i taśmy dywanowej wystawowej, wystawa krajowa wykorzystuje naszą taśmę klejącą i taśmę dywanową.

 

»2013, Po 6 latach doświadczenia na rynku w krajowym, wybudowano dział handlu zagranicznego, rozwinęliśmy rynek zagraniczny, nasze produkty zostały wywiezione do wielu krajów, takich jak Wielka Brytania, AU, De, US, Fr, It, PL, RU, CG i tak na.
 

» 2014, założył niezależny zespół badawczo-rozwojowy i rozpoczął badania i rozwój serii nowych produktów: taśma z drutu stalowego z włókna szklanego, taśma do pisania Kraft i taśma drogowa.

 

»2016, roczna sprzedaż sięga 5 milionów dolarów.

 
»2017, dodanie nowej linii produkcyjnej „powlekanie – przewijanie – cięcie – pakowanie”;W tym samym roku roczna sprzedaż przekracza 10 milionów USD

»2019, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, firma rozszerzyła skalę produkcji i asortyment oraz unowocześniła pomieszczenie testowe.

»2020 firma przeszła certyfikację audytu BSCI oraz certyfikację ROSH.

»2021, Powierzchnia fabryki wzrosła z 3963㎡ do 6000㎡,, aby w tym roku przebić się przez 100 pracowników.
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

marki : PLUS JEDEN

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 3 million-10 million

Rok założenia : 2003

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Certyfikaty Chiny Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Certyfikaty Chiny Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Certyfikaty Chiny Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Certyfikaty