Dom

Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd

profil firmy

DONGGUAN HAIXIANG ADHESIVE PRODUCTS CO., LTD jest profesjonalnym producentem i producentem taśm klejących od 2006 roku, który współpracuje z Haida International Equipment, Dongguan Lianhe testując Co. LTD, aby zapewnić dobrą jakość, łączy badania i rozwój (R&D), tworzenie kleju, Powlekanie półfabrykatów Jumbos zwijanie, przewijanie, cięcie i pakowanie gotowych taśm.

Haixiang ma niezależne laboratoria testowe; 3 starszych inżynierów z 15-letnim doświadczeniem w branży taśm klejących; 10 lat na skoncentrowanie się na produkcji samoprzylepnych taśm samoprzylepnych; jakość, cena i obsługa posprzedażna naszych produktów zdobyły uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym!

Głównym produktem Haixiang jest taśma piankowa EVA, taśma piankowa PE, taśma piankowa VHB, taśma piankowa. Dwustronna taśma dywanowa, taśma z tkaniny, taśma maskująca, taśma Washi, taśma z papieru pakowego, taśma z krawędzi drutu, taśma tkana, taśma z włókna szklanego, taśma do mocowania płyty.

Produkty Haixiang są szeroko stosowane w branży akcesoriów do materiałów budowlanych, malarstwa, dekoracji samochodów, materiałów wystawienniczych i reklamowych. Jest to pierwsza fabryka, która zaproponowała: 20 miesięcy gwarancji na zmianę artykułu lub zwrot pieniędzy, jeśli nie będzie zadowalający.

Od 2013 roku, aby rozszerzyć marketing zagraniczny, nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, ike UK, AU, De, US, Fr, It, PL, RU, CG i tak dalej. W przyszłości chcemy współpracować z coraz większą liczbą klientów, którzy z całego świata korzystają z Integrity Mutual


nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
»2006, wyprodukowano taśmę DONGGUAN HAIXIANG TAPE, sprzedawaną głównie taśmę piankową EVA, taśmę piankową PE, taśmę VHB, taśmę gąbczastą, taśmę klejącą, taśmę dywanową, taśmę dwustronnie mocującą, taśmę z bibuły, taśmę maskującą, taśmę washi

»2007, dodaj dwie linie produkcyjne do cięcia i przewijania, stań się znanym producentem i producentem taśm klejących, który łączy w sobie Making Glue, Coating półprodukty Jumbo, Cięcie i Pakowanie gotowych taśm.

»2008, rozpoczął współpracę z Haida International Equipment Group w zakresie współpracy technicznej, głównie w zakresie dobrej jakości taśmy klejącej, zbudowano pokój testowy, obejmował maszynę do wstępnej próby przyczepności, maszynę do testowania siły, maszynę do badania wytrzymałości na rozciąganie, maszynę do badania temperatury i wilgotności.

»2009, przemysł taśm samoprzylepnych po raz pierwszy proponuje: 20 miesięcy gwarancji na zmianę artykułu lub zwrot pieniędzy, jeśli nie będzie zadowalający.

»2010, po 4 latach doświadczenia na rynku w branży produktów klejących, taśma Dongguan Haixiang zaczęła tworzyć taśmę klejącą„ 海翔 之 星 ”własnej marki.

»2011, bez powodzenia badamy brak taśmy klejącej i taśmy dywanowej do wystawy, wszystkie wystawy krajowe wykorzystują naszą taśmę klejącą i taśmę dywanową.

»2013, po zbudowaniu 6-letniego doświadczenia na rynku krajowym, w dziale handlu zagranicznego, rozszerzeniu rynku zagranicznego, nasze produkty zostały wywiezione do wielu krajów, takich jak Wielka Brytania, AU, De, US, Fr, It, PL, RU, CG i tak dalej na.

»2014, powołał niezależny zespół badawczo-rozwojowy i rozpoczął badania i rozwój szeregu nowych produktów: taśmy z drutu stalowego z włókna szklanego, taśmy do pisania Kraft i taśmy drogowej.

»2016, roczna sprzedaż osiąga 5 milionów USD.

»2017, dodaj nową linię produkcyjną do„ powlekania - przewijania i cięcia ”oraz maszynę pakującą. Ciężko pracuj, aby przebić w tym roku 12 milionów dolarów.
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

marki : PLUS JEDEN

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 3 million-10 million

Rok założenia : 2003

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Certyfikaty Chiny Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Certyfikaty Chiny Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Certyfikaty Chiny Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd Certyfikaty